Otto poszukuje domu

data: 2016-04-08

Eh... stało się to czego baliśmy się najbardziej. Sponsor, który opłacał hotelik naszego Otto wycofał się frown emoticon

Nie stać nas na opłacanie jego hotelu i musieliśmy Otta zabrać. Za żadne skarby nie chcieliśmy żeby wracał do przytuliska i awaryjnie umieściliśmy go w bezpiecznym miejscu , ale co dalej...

Szukamy dla Otta domu tymczasowego - psiak może mieszkać na dworze (nawet to preferuje). Na spacerach jest bardzo grzeczny, jest bardzo przyjacielski w stosunku do ludzi. Ze swojej strony opiekunowi tymczasowemu oferujemy pełną wyprawkę (smycz, szelki, obroża, legowisko, miski, akcesoria do pielęgnacji), karmę, opiekę weterynaryjną.

Prosimy udostępniajcie naszego kawalera - może w końcu ktoś się w nim zakocha i podaruje chociaż dom tymczasowy.

Bazyl i Buśka szukają wspólnego domu

data: 2016-04-06

Bazyl i Buśka to dosłownie kumple z podwórka! Uratowani z osiedla na którym kot postrzegany jest jako najgorsze zło, zostali przywiezieni i oddani pod naszą opiekę. Na podwórku nie czekało na nich nic dobrego, teraz czekają tylko na swój własny kąt.

Bazyl jest wykastrowany i zaszczepiony. Buśka wysterylizowana i zaszczepiona.

Buśka, jak na prawdziwą damę przystało, jest trochę bardziej skryta i \'nieśmiała\', a Bazyl jak prawdziwy dżentelmen, pomaga jej się otworzyć, pokazując że z człowiekiem też można się zaprzyjaźnić. Koty powoli poznają człowieka i zaczynają nam ufać - przeszliśmy z nimi już bardzo długą drogę, która na pewno potrwa jeszcze trochę, ale jesteśmy już zdecydowanie bliżej niż dalej od szczęśliwego happy endu. Jeśli ktoś z Państwa chciałby dać tej dwójce wspólny dach nad głową, umiałby wzbudzić ich zaufanie i ma do zaoferowania dużo miłości, którą ta dwójka na pewno odwdzięczy się po stokroć to prosimy o kontakt - wierzymy że wspólnymi siłami i pracą, możemy na prawdę spełnić ich marzenia o wspólnym, spokojnym domu:)

Dom dla Otto poszukiwany

data: 2016-03-17

Są takie psy j przy których zadajemy sobie zwykle jedno pytanie: Dlaczego nie ma ani jednego zapytania, zero zainteesowania? Takim właśnie psem jest Otto.

Jest on z namiod ok. 3 lat - od tego czasu ikt się nim nie zainteresował, nie podjął próby adopcji :(frown emotA Otto to cudowny pies, który ma bardzo przyjacielski charakter. Uwielbia towarzystwo ludzi, przepada za spacerkami.

Już czas żeby Ottuś znalazł swoje miejsce na ziemi.