Znaleziono psa w Komornikach

data: 2018-03-12
Do gminnego przytuliska w Łęczycy trafiła z ulicy Polnej w Komornikach ta psinka, nie ma obroży ani chipa :(
 
Właściciel powinien skontaktować się ze strażą gminną Komornik w celu odebrania psiaka.

Jureczku...

data: 2018-02-20
Ciężko zacząć, ciężko napisać cokolwiek....patrząc na to mikro ciałko, które musiało tak wiele znieść w swoim życiu... Jurek ma widoczne owrzodzenia na oczach przez które nie widzi, weterynarze nie mają wątpliwości, ból musiał być ogromny w momencie ich powstawania. Tak małe ciało, tak wiele cierpienia... Na domiar złego dotychczasowa rodzina psiaka nie zamierza się nim dalej opiekować, nie chcą go... Jurek jest naprawdę wiekowym psiakiem, ale nie brak mu wigoru i chęci, kocha jedzenie i to bardzo ;) Opycha się ile dostanie, może to wina wcześniejszego braku pożywienia? Ciężko powiedzieć, maluchowi nadal widać kręgosłup ;( Do tego dochodzą problemy z sercem i ogólnie złe wyniki, ale gdy tylko staruszek wyjdzie na prostą zamierzamy usunąć gałki oczne by mu nie wadziły, by mógł wieść w miarę możliwości normalne życie....po cichu liczymy na dom tymczasowy dla Jureczka....chociaż nie ukrywamy, że będzie to taki dożywotni..

Prosimy o pomoc...

data: 2018-02-17

Ehhh Olsen :(

W ostatnich dniach zdecydowaliśmy się go wziąć do kliniki, bo stan nogi nie dawał nam spokoju, niby żadnej bolesności, ot normalny wesoły psiak, jedyne podejrzenia to niestabilność rzepki co się zdarza lub problem z więzadłem krzyżowym, ale mały nogę w zasadzie obciążał i absolutnie się na nią nie skarżył.

No cóż... przeczucie i chęć sprawdzenia co i jak pchnęły nas bankrutów do wysłania kolejnej \"przesyłki\" do kliniki. Takiego wyroku jednak nikt się nie spodziewał. Stare poważne złamanie. Czekamy teraz na konsultacje z chirurgiem :(