Wieści od Poli

data: 2016-08-11

Pola trafiła do nas potwornie zaniedbana - oczy, skóra, zęby, sierść, rodząca prawdopodobnie co cieczkę - wszystko w opłakanym stanie. Dzięki szybkiej reakcji Pola znalazła się w klinice i podjęliśmy leczenie wszystkich schorzeń po kolei.

 

Obecnie Pola jest już na prostej jeśli chodzi o zdrowie. Czuje się naprawdę dobrze i może opuścić klinikę żeby spokojnie dochodzić do siebie już w warunkach domowych. Czeka ją za niedługi czas operacji entropii powiek, ale poza tym wszystko jest u niej ze zdrowiem ok.

 

Pola to typowa spanielka - wesoła, charakterna, czasami uparta. Dzięki odpowiedniemu leczeniu sunia przeżywa drugą młodość.

 

Dogada się z innym psiakiem i może mieszkać zarówno w domu z ogrodem jak i w mieszkaniu w bloku.

 

Pola jest po zabiegu sterylizacji. Ma ok 5-6 lat.

 

Na ten moment poszukujemy dla niej domu tymczasowego. Zapewniamy pełną wyprawkę dla suni (smycz, szelki, obróżka, legowisko, miski, karma ) oraz opiekę weterynaryjną. 

Psi dramat - potrzebujemy pomoc dla zaniedbanej spanielki

data: 2016-06-27

Psi dramat :(

Sunia to kupka nieszczęścia :( :( Ropa zalepiła oczy, gałki oczne za mgłą... Na szybko obmyłyśmy jej oczy, ale to i tak niewiele pomaga. Telefon do kliniki i w ciągu 30 minut sunia wylądowała w klinice. Po wstępnych oględzinach jedno słowo - masakra. Oczy pokryte ropą, stan zapalny wokół oczu, stan zapalny w pysku, grzybica w uszach, prawdopodobnie zaawansowane ropomacicze, psina apatyczna i potwornie osłabiona. Po południu zrobimy jej badania i będziemy wiedzieć więcej, ale nie zapowiada się to dobrze.

Sunia jest młodziutka ma ok 4-5 lat :(:(

Błagamy o pomoc w leczeniu suni, leczenie i jej pobyt w klinice będą wysokie, a fundusze się kończą :( ( nie zostawimy jej na pastwę losu, musimy jej pomóc odzyskać zdrowie i chęć życia.

 

Wpłat na sunię można dokonywać na nasze konto z dopiskiem \"spanielka\":

Fundacja Zwierzęce Marzenia
ul. Nowa 5
62-052 Komorniki

Konto: 85 1090 1362 0000 0001 2380 8870

Telegram adopcyjny

data: 2016-06-25

Do swoich nowych domów w ostatnim czasie pojechał Rusty i Mia :)

Powodzenia psiaki na nowej drodze życia.