Pomóż na zimę! Zbieramy ubranka!

data: 2016-01-08

Nadszedł najgorszy czas dla wszystkich naszych podopiecznych, a szczególnie tych malutkich - zima. Psiaki marzną, buda wyłożona słomą, ciepły posiłek, to wszystko pozwala im lepiej znieść minusowe temperatury. 
Jednak gdy psiaki wychodzą na spacery zaczyna się prawdziwa walka. Opuszki odmarzają, do sierści przykleja się śnieg, by następnie zamarznąć. Maluszki trzęsą się nie mogąc czerpać przyjemności ze spacerku. 
Po ostatnich spacerach postanowiliśmy prosić Państwa o pomoc. O ubranka, buciki dla naszych milusińskich. Nie odmówimy nawet używanych. Jeśli znajdzie się też coś dla większego psiaka oczywiście przyjmiemy. Wszystko się przyda.
Pomyślcie w tym ciężkim okresie o psiakach, które nie mogą wylegiwać się w ciepłym domu, na kanapie lub przy kominku. Pomóżcie im chociaż tak.
Liczymy na was! <3Emotikon heart

Świąteczne wsparcie naszych podopiecznych

data: 2015-12-17

Święta za pasem, więc zaplanujcie zakupy już dziś - nie zostawiajcie ich na ostatnią chwilę. Pamiętacie, że podczas zakupów w internecie możecie pomóc naszej organizacji? Wejdźcie na https://fanimani.pl/fundacja-zwierzece-marzenia/, kliknijcie "Wspieram", wybierzcie sklep i zróbcie zakupy jak zwykle. Nie zapłacicie za nie ani grosza więcej, a wspomożecie podopiecznych fundacji :)

Dołączyliśmy do pomagam.pl

data: 2015-10-14

Dzisiaj dołączamy do wspaniale prosperującej strony pomagam.pl Emotikon wink Będziemy umieszczali tutaj swoje zbiórki na potrzebujące zwierzaki, jak również niezbędne akcesoria. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się ze stroną https://pomagam.pl/fb/9mjdBD31/