Bazyl i Buśka szukają wspólnego domu

data: 2016-04-06

Bazyl i Buśka to dosłownie kumple z podwórka! Uratowani z osiedla na którym kot postrzegany jest jako najgorsze zło, zostali przywiezieni i oddani pod naszą opiekę. Na podwórku nie czekało na nich nic dobrego, teraz czekają tylko na swój własny kąt.

Bazyl jest wykastrowany i zaszczepiony. Buśka wysterylizowana i zaszczepiona.

Buśka, jak na prawdziwą damę przystało, jest trochę bardziej skryta i \'nieśmiała\', a Bazyl jak prawdziwy dżentelmen, pomaga jej się otworzyć, pokazując że z człowiekiem też można się zaprzyjaźnić. Koty powoli poznają człowieka i zaczynają nam ufać - przeszliśmy z nimi już bardzo długą drogę, która na pewno potrwa jeszcze trochę, ale jesteśmy już zdecydowanie bliżej niż dalej od szczęśliwego happy endu. Jeśli ktoś z Państwa chciałby dać tej dwójce wspólny dach nad głową, umiałby wzbudzić ich zaufanie i ma do zaoferowania dużo miłości, którą ta dwójka na pewno odwdzięczy się po stokroć to prosimy o kontakt - wierzymy że wspólnymi siłami i pracą, możemy na prawdę spełnić ich marzenia o wspólnym, spokojnym domu:)

Dom dla Otto poszukiwany

data: 2016-03-17

Są takie psy j przy których zadajemy sobie zwykle jedno pytanie: Dlaczego nie ma ani jednego zapytania, zero zainteesowania? Takim właśnie psem jest Otto.

Jest on z namiod ok. 3 lat - od tego czasu ikt się nim nie zainteresował, nie podjął próby adopcji :(frown emotA Otto to cudowny pies, który ma bardzo przyjacielski charakter. Uwielbia towarzystwo ludzi, przepada za spacerkami.

Już czas żeby Ottuś znalazł swoje miejsce na ziemi.

Pies znaleziony w Komornikach

data: 2016-03-13
Od 9.03 w przytulisku gminy Komorniki i miasta Puszczykowo przebywa pies znaleziony w Komornikach.
 
W celu odebrania psiaka proszę o kontakt ze strażą gminną Komornik - 61 8107 303