Tadzik prosi o pomoc w leczeniu

data: 2016-03-12

W zeszłym tygodniu na szybko organizowaliśmy transport nowego psa z przytyliska do kliniki ale w tym wypadku jeśli znajdzie się właściciel będzie nam musiał dużo wyjaśnić.... .

Jest to piesek bardzo grzeczny i pogodny raczej starszy z paskudnie zaropialym uchem, którego smród nie pozostawial żadnych wątpliwości, że pies wymaga pilnej pomocy!!! Ucho po prostu zgniłe w środku, jak ten psiak musiał cierpieć!!!!! był bardzo cierpliwy pozwolił sobie wszytko Zrobić (na zdjęciu uszko już lekko oczyszczone ale musicie państwo nam wierzyć że ropa się lała dosłownie), poza tym psiak musi mieć wykonane ekg i badania krwi bo kaszle i bardzo dużo siusia.....

A my nie mamy za bardzo środków na kolejne długotrwałe pobyty na leczeniu dlatego prosimy pomóżcie nam mu pomóc!!!!! Tadzik to bardzo grzeczny spokojny i wdzięczny psiak!!!! 

Znaleziona sunia w Wirach

data: 2016-03-06
Sunia została znaleziona w Wirach i od 02.03. przebywa w przytulisku gminy Komorniki i miasta Puszczykowo.
 
W sprawie odbioru psiaka prosimy o kontakt ze strażą gminną Komornik - 61 8107 303

Walczymy o zdrowie Amorka

data: 2016-03-02

Kochani mamy wyniki i wiemy juz z czym walczymy!!! Gronkowiec i grzyb to nasi głowni przeciwnicy!!! Cięzkie działa wytoczone!!! Wyników krwi oczywiście spodziewalismy się dużo gorszych więc generalnie są powody do zadowolenia :) A misiak pieknie dochodzi do siebie psychicznie!!! Szybciutko się uczy, wcina za cztery wielkie psy i juz troszke przytył smile emoticonpoza tym uwielbia ludzi.... najbardziej lubi (poza pełna michą :)) leżeć przy nogach i odpoczywać:) no i jeszcze wygrzewa sie na słońcu jakby nigdy wczesniej tego nie robił więc zamawiamy dla niego już wiosnę smile emoticon 
Chcecie pomóc Amorkowi wrócić do zdrowia? Pamiętajcie, że tylko dzięki Wam jest to możliwe, dzięki Wam my możemy pomagać!!!