Świąteczne wsparcie naszych podopiecznych

data: 2015-12-17

Święta za pasem, więc zaplanujcie zakupy już dziś - nie zostawiajcie ich na ostatnią chwilę. Pamiętacie, że podczas zakupów w internecie możecie pomóc naszej organizacji? Wejdźcie na https://fanimani.pl/fundacja-zwierzece-marzenia/, kliknijcie "Wspieram", wybierzcie sklep i zróbcie zakupy jak zwykle. Nie zapłacicie za nie ani grosza więcej, a wspomożecie podopiecznych fundacji :)

Dołączyliśmy do pomagam.pl

data: 2015-10-14

Dzisiaj dołączamy do wspaniale prosperującej strony pomagam.pl Emotikon wink Będziemy umieszczali tutaj swoje zbiórki na potrzebujące zwierzaki, jak również niezbędne akcesoria. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się ze stroną https://pomagam.pl/fb/9mjdBD31/

Pamiętacie Mrówkę?

data: 2015-10-13
Sunia już od dłuższego czasu jest w nowym domku i ma się świetnie! Dostaliśmy niedawno wieści od niej wraz ze zdjęciami i bardzo chcemy się nimi podzielić: "Dzień dobry, przesyłamy aktualne zdjęcia Mrówki. Mrówcia ma się dobrze, jest bardzo energicznym i wesołym pieskiem. W ciagu ostatnich miesięcy trochę podrosła i przybrała na wadze, ma piękne i lśniące futerko. Nadal jest małym łakomczuchem i uwielbia swoje zabawki. Regularnie bywa u weterynarza i już nie denerwuje się tak bardzo gdy spotyka nowych ludzi. W wakacje była nawet nad morzem i o ile sama plaża bardzo jej się spodobała, to niestety morskie fale nie zostały przyjęte z entuzjazmem :) Czasami zastanawiamy się czy jej tata nie był kotem bo Mrówka bardzo lubi chodzić po meblach :) Pozdrawiamy serdecznie:)"