Wiesz już jakiego zwierzaka szukasz lub po prostu konkretny sierściuch podbił twoje serce?

Odezwij się do nas a my wyślemy Ci ankietę przedadopcyjną.

Napisz do nas maila zwierzecemarzenia@gmail.com

lub sms z twoim adresem mailowym 781659970 lub 790246112 lub 508536091

lub po prostu zadzwoń!

Ankieta to zestaw kilku pytań istotnych dla nas z punktu widzenia dopasowania danego zwierzaka do nowych właścicieli. Jeśli do jakieś informacji z ankiety będziemy mieć wątpliwości na pewno zapytamy o to przy spotkaniu, jeśli dopiero szukasz dla siebie przyjaciela na jej podstawie zaproponujemy któregoś podopiecznego. Odpowiedz szczerze i najlepiej obszernie na wszystkie pytania i odeślij ją do nas.

Pamiętaj zwierze nie jest rzeczą a my szukamy dla podopiecznych nowych domów nie tylko nowego miejsca pobytu, chcemy aby zarówno zwierzak jak i nowy właściciel był szczęśliwy po adopcji.

Oczywiście wszelkie pytania z twojej strony są mile widziane i na pewno na nie odpowiemy, zarówno dotyczące samego zwierzaka jak i kwestii adopcji. Poinformujemy także jeśli adopcją jest zainteresowany ktoś jeszcze, bądź zasugerujemy jeszcze innego kandydata.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu doby od odesłania ankiety.

W sytuacji braku kontaktu, wybacz nam, wszyscy pracujemy zawodowo, może nam cos umknąć, po prostu się przypomnij.

W dowolnej kolejności umówimy się na wizytę przedadopcyjną i zapoznanie z wybranym/zasugerowanym zwierzakiem.

Na wizycie przedadopcyjnej sprawdzimy przede wszystkim czy podane przez ciebie dane dotyczące głownie warunków dla psa czy kota są prawdziwe, uwierz nam różne rzeczy i przypadki nam się zdarzały! Poza tym to czas na wyjaśnienie wszelkich wątpliwości zarówno z twojej strony jak i naszej, chociaż szczerze mówiąc zazwyczaj to na szczęście tylko formalność i miła rozmowa na temat charakteru zwierzaka lub opieki nad nim. Jeśli chcesz przed podjęciem decyzji poznać kandydata na członka rodziny lub przedstawić go innym zwierzęcym rezydentom to oczywiście zapraszamy, co innego zdjęcie a co innego wizyta na żywo a taka decyzja musi być przemyślana i pewna.

Adopcja

Jeśli przeszedłeś proces adopcyjny możesz spokojnie umówić się na odbiór zwierzaka, lub jeśli jesteś osobą niemobilną my przywieziemy go do Ciebie. Spora część adopcji odbywa się w piątek gdyż większość osób, chce mieć nowego członka rodziny na weekend kiedy ma więcej czasu, co jest zrozumiałe, ale zrozum też, że czasami nie mamy takich mocy przerobowych, żeby zadowolić wszystkich, dlatego prosimy o wyrozumiałość.

Przy adopcji podpisujemy umowę adopcyjną, w dwóch egzemplarzach po jednym dla każdej ze stron. Zobowiązujesz się w niej do jak najlepszej opieki nad swoim nowym podopiecznym, do zapewnienia mu odpowiedniego schronienia, wyżywienia, opieki weterynaryjnej itp. Pamiętaj, że warunkiem podpisania umowy jest kastracja/sterylizacja zwierzaka, jeśli będąc pod nasza opieką z jakiegoś powodu takiego zabiegu nie przeszedł.

Każdy zwierzak jest inny, każda rodzina, każdy nowy właściciel i każda sytuacja dlatego staramy się podchodzić indywidualnie do wszystkich