Pomoc finansowa

Fundacja Zwierzęce Marzenia działa na wielu frontach. Opiekujemy się przytuliskiem dla bezdomnych psów z terenu Gminy Komorniki i Miasta Puszczykowa, co tydzień spotykamy się z naszymi podopiecznymi na spacerach, wszystkim psom poszukujemy aktywnie nowych domów. Współpracujemy z Kliniką Weterynaryjną w Komornikach, gdzie trafiają zwierzaki wymagające opieki weterynaryjnej. Pomimo braku kociarni, nie pozostajemy obojętni także na los tych zwierząt. Wszyscy nasi wolontariusze wykonują swoje zadania nieodpłatnie i w ramach swojego czasu wolnego. Choć mamy dużo pomysłów i energii, często zderzamy się z szarą rzeczywistością, dlatego szczególnie cenna jest dla nas nawet najmniejsza pomoc finansowa. Każdą złotówkę oglądamy kilka razy, aby wydać ją w sposób najlepszy dla naszych podopiecznych!

Jeżeli los któregoś z naszych zwierzaków poruszył Cię w sposób szczególny, albo po prostu chciałbyś wspomóc naszą Fundację w realizacji jej celów statutowych, prosimy o wpłaty na konto:

Fundacja Zwierzęce Marzenia, ul. Nowa 5, 62-052 Komorniki 

nr konta: 85 1090 1362 0000 0001 2380 8870

W tytule przelewu prosimy wpisać imię konkretnego zwierzaka lub konkretny cel, na który chcielibyście przeznaczyć pieniądze (np. leczenie Shaggiego, hotel Ata itp.).

Z góry serdecznie dziękujemy!

Dom tymczasowy

Nie zawsze możemy zaoferować psu lub kotu dom stały, jednak dla każdej fundacji, zajmującej się bezdomniakami, na wagę złota są także DOMY TYMCZASOWE.

Pełniąc funkcję DOMU TYMCZASOWEGO, przygarniasz pod swój dach czworonoga, będącego pod opieką naszej Fundacji, do czasu znalezienia mu domu stałego. Dla naszych przyjaciół to często jedyny sposób na uniknięcie losu psa lub kota schroniskowego, ale, co równie ważne, DOM TYMCZASOWY umożliwia obserwację podopiecznego pod kątem jego cech charakteru, zachowań wobec ludzi i innych zwierząt oraz jego socjalizację.

Z naszych doświadczeń wynika, że bezdomniaki przebywające w DOMACH TYMCZASOWYCH częściej i szybciej znajdują domy stałe!!!

Przez cały czas pobytu swego czworonoga w DOMU TYMCZASOWYM Fundacja finansuje jego żywienie i wszystkie niezbędne zabiegi medyczne.

CHCESZ ZOSTAĆ DOMEM TYMCZASOWYM DLA KTÓREGOŚ Z NASZYCH ZWIERZAKÓW? Skontaktuj się z nami mailowo (adopcje@zwierzecemarzenia.pl lub pomoc@zwierzecemarzenia.pl) lub telefonicznie: (508536091 lub 781659970).

Adopcja wirtualna

To idealne rozwiązanie dla tych, którzy kochają zwierzęta, ale z jakichś powodów nie mogą trzymać ich w domu.

Opiekunem wirtualnym może zostać każdy – osoba prywatna, organizacja, firma czy grupa osób. Informacje o opiekunie wirtualnym znajdą się przy zdjęciu konkretnego zwierzaka na naszej stronie internetowej i na naszym profilu na Facebooku. Zobowiązujemy się też do tego, że będziemy informować Cię na bieżąco o stanie Twojego psa lub kota. Firmom oferujemy możliwość zamieszczenia na naszej stronie internetowej i na profilu na Facebooku logo czy odnośnika do strony internetowej.

Środki pozyskiwane z adopcji wirtualnych pomagają nam w leczeniu podopiecznych, utrzymaniu ich w domu tymczasowym, opłaceniu kosztów hotelu czy specjalistycznej karmy – wszystko to zależy od potrzeb konkretnego czworonoga.

Chcesz zostać opiekunem wirtualnym jednego z naszych zwierzaków? Masz do nas jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami mailowo (zwierzecemarzenia@gmail.com) lub telefonicznie (508536091 lub 781659970).